Veľkoobchod | Krištáľový zirkónový kameň Choker, Náhrdelník, Náušnice, Opasok, Náramok, Súprava Šperkov

Tarih: 19.04.2023 15:04
Veľkoobchod | Krištáľový zirkónový kameň Choker, Náhrdelník, Náušnice, Opasok, Náramok, Súprava Šperkov
Wholesale Jewelry in Istanbul, Turkey - Furtek Accessories
Furtek Accessories je popredný výrobca a dodávateľ šperkov so sídlom v Istanbule v Turecku. Špecializuje sa na výrobu širokého sortimentu vysokokvalitných šperkov vrátane krištáľových náušníc, náhrdelníkov so zirkónom, chokrov, opaskov, náramkov a súprav choker šperkov. Či už ste maloobchodník, ktorý sa chce zásobiť, alebo jednotlivec, ktorý hľadá perfektný doplnok na dotvorenie vášho outfitu, Furtek Accessories vám pomôže.

Čo odlišuje Furtek Accessories od iných výrobcov šperkov, je ich schopnosť vyrábať vlastné šperky. Majú tím skúsených dizajnérov a remeselníkov, ktorí dokážu vytvoriť jedinečné a exkluzívne šperky na základe vašich špecifikácií. Je to skvelá voľba pre maloobchodníkov, ktorí chcú svojim zákazníkom ponúknuť exkluzívne a personalizované šperky.

Okrem vlastných návrhov šperkov ponúka Furtek Accessories aj trendové modely, ktoré sú ideálne pre maloobchodníkov, ktorí chcú držať krok s najnovšími módnymi trendmi. Ich výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a dlhú životnosť. Ponúkajú tiež konkurencieschopné ceny, vďaka čomu môžu maloobchodníci ľahko označiť šperky a dosiahnuť zisk.

Furtek Accessories si cení spokojnosť zákazníka a jeho cieľom je poskytnúť výnimočný zážitok z nakupovania. Majú užívateľsky prívetivú webovú stránku, kde si zákazníci môžu jednoducho prezerať a nakupovať produkty. Ponúkajú tiež rýchlu a spoľahlivú prepravu, vďaka čomu budú vaše objednávky doručené včas a v dobrom stave. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy, ich priateľský a informovaný tím zákazníckych služieb je vždy pripravený vám pomôcť.

Ak máte záujem o veľkoobchodnú kúpu šperkov od Furtek Accessories, môžete ich zastihnúť cez Whatsapp alebo Telegram na čísle +90 552 516 87 90. Majú tiež kamennú predajňu v Istanbule v Turecku, kde si ich produkty môžete osobne prezrieť. So svojou širokou ponukou produktov, konkurenčnými cenami a výnimočným zákazníckym servisom je Furtek Accessories dokonalým partnerom pre váš biznis so šperkami.

✈️ Vaše objednávky sú doručené do všetkých krajín sveta do 5-15 dní.
İlgili Ürünler
Yükleniyor...