Didmeninė prekyba | Crystal Circon Stone Choker, Kaklo papuošalas, Auskarai, Diržas, Apyrankė, Papuošalų rinkinys

Tarih: 19.04.2023 14:44
Didmeninė prekyba | Crystal Circon Stone Choker, Kaklo papuošalas, Auskarai, Diržas, Apyrankė, Papuošalų rinkinys
Didmeninė prekyba juvelyriniais dirbiniais Stambule, Turkijoje – Furtek priedai
Furtek Accessories yra pirmaujanti juvelyrinių dirbinių gamintoja ir tiekėja, įsikūrusi Stambule, Turkijoje. Jie specializuojasi gaminant platų aukštos kokybės papuošalų asortimentą, įskaitant krištolinius auskarus, cirkonio akmens karolius, kaklaraiščius, diržus, apyrankes ir papuošalų rinkinius. Nesvarbu, ar esate mažmenininkas, norintis apsirūpinti atsargomis, ar asmuo, ieškantis tobulų aksesuarų savo aprangai užbaigti, Furtek Accessories jums padės.

Furtek Accessories iš kitų papuošalų gamintojų išskiria gebėjimas gaminti pagal užsakymą papuošalų dizainą. Jie turi ekspertų dizainerių ir amatininkų komandą, kuri gali sukurti unikalius ir išskirtinius papuošalus pagal jūsų specifikacijas. Tai puiki galimybė mažmenininkams, norintiems savo klientams pasiūlyti išskirtinius ir asmeninius papuošalus.

Be nestandartinių papuošalų dizaino, Furtek Accessories taip pat siūlo tendencijų modelius, kurie puikiai tinka mažmenininkams, norintiems neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų. Jų gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir ilgaamžiškumą. Jie taip pat siūlo konkurencingas kainas, todėl mažmenininkai gali lengvai pažymėti papuošalus ir gauti pelno.

Furtek Accessories vertina klientų pasitenkinimą ir siekia suteikti išskirtinę apsipirkimo patirtį. Jie turi patogią svetainę, kurioje klientai gali lengvai naršyti ir įsigyti produktų. Jie taip pat siūlo greitą ir patikimą pristatymą, užtikrindami, kad jūsų užsakymai būtų pristatyti laiku ir geros būklės. Jei turite klausimų ar rūpesčių, jų draugiška ir išmananti klientų aptarnavimo komanda visada pasiruošusi jums padėti.

Jei norite įsigyti didmeninių papuošalų iš „Furtek Accessories“, galite susisiekti su jais per „Whatsapp“ arba „Telegram“ telefonu +90 552 516 87 90. Jie taip pat turi fizinę parduotuvę Stambule, Turkijoje, kur galite naršyti jų gaminius asmeniškai. Platus produktų pasiūlos asortimentas, konkurencingos kainos ir išskirtinis klientų aptarnavimas, Furtek Accessories yra puikus jūsų juvelyrikos verslo partneris.

✈️ Jūsų užsakymai pristatomi į visas pasaulio šalis per 5-15 dienų.
İlgili Ürünler
Yükleniyor...